foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

We wtorek 24 listopada 2015 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w piłce koszykowej dziewcząt. W finale wystąpiło sześć zespołów z powiatu otwockiego: Gospodynie turnieju - SP 2 Karczew i dalej SP 2 Józefów, SP Sobienie-Jeziory, SP Celestynów, SP 1 Otwock i SP 12 Otwock.

Turniej został rozegrany w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Poszczególne mecze były niezwykle emocjonujące,. Zawodniczki dały pokaz ładnej koszykówki. Nasze dziewczęta zajęły w zawodach drugie miejsce i zostały wicemistrzyniami powiatu otwockiego.

Oto oficjalne wyniki mistrzostw: I miejsce- SP Celestynów, II- miejsce SP 2 Karczew, III miejsce - SP 12 Otwock, IV miejsce- SP 1 Otwock, V miejsce- SP 2 Józefów i VI miejsce- SP Sobienie-Jeziory. Szkoła z Celestynowa będzie reprezentowała powiat otwocki w zawodach regionalnych.

Nasze "sreberka" grały w następującym składzie: M. Olszewska 6a, J. Paplak 6b, A. Oliwa 6b, O. Pogorzelska 6b, E. Szerepko 6b, N. Kulpa 6c, N. Ciesielska 6c, K. Imioła 6c, A. Kucharska 6c, M. Pięta 6c, O. Olesiak 5a i M. Olszanka 5a.

Dziewczęta zasługują na duuuuuże brawa.

eo

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.