foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły


26.11.2015 r. na obiekcie MOSIR w Karczewie, odbyły się finały mistrzostw powiatu szkół podstawowych w koszykówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły, w skład której wchodzili głównie przedstawiciele klas piątych, osiągnęła wspaniały sukces, zdobywając bezapelacyjnie pierwsze miejsce. Na drodze do zwycięstwa stanęły reprezentacje następujących szkół z powiatu otwockiego: SP 1 i 5 z Otwocka, SP z Celestynowa i SP z Osiecka. Nasi uczniowie pokonali wszystkich swoich konkurentów, zdobywając pewnie złote medale.

Dzięki zwycięstwu w turnieju chłopcy dostąpili zaszczytu reprezentowania powiatu otwockiego w turnieju międzypowiatowym w Piasecznie. Startowały w zawodach drużyny szkolne, które wygrały turnieje koszykarskie w swoich powiatach: piaseczyńskim (Zalesie Górne), nowodworskim (SP5 Nowy Dwór), wołomińskim (SP1 Ząbki), legionowskim (SP8 Legionowo) oraz z powiatu otwockiego - nasza szkoła. Szkoły grały w turnieju systemem „każdy z każdym”, co jest najbardziej sprawiedliwym systemem. Po pokonaniu kolejno SP1 Ząbki, SP Zalesie Górne, SP5 Nowy Dwór chłopcy stanęli do pojedynku o pierwsze miejsce z SP8 Legionowo. Niestety, mimo ambitnej postawy na boisku ulegli chłopcom z Legionowa.

Ostatecznie reprezentanci naszej szkoły zajęli drugie miejsce w turnieju zdobywając srebrne medale.

Szkołę reprezentowali: Dawid Fusiek, Jan Gajownik, Bartek Kabala, Michał Krupa, Kacper Łukasik, Joachim Majchrzak, Jakub Rzeszotek, Bartek Zawada wszyscy z klasy Va, Michał Olszewski, Szymon Trzaskowski, Marcin Zakrzewski z klasy Vc, Mateusz Okoński z klasy Vb oraz Mateusz Niedziółka z klasy VIc. Gratulujemy sukcesu!


A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.