foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły


W poniedziałek 7 grudnia 2015 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkól Podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział cztery szkoły z naszej gminy: SP 2 Karczew, SP Sobiekursk, SP Glinki i SP z Otwocka Wielkiego. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym".

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco: w kategorii dziewcząt I miejsce SP 2 Karczew, II miejsce SP Sobiekursk, III miejsce SP Glinki i IV miejsce SP z Otwocka Wielkiego, w kategorii chłopców ponownie I miejsce SP 2 Karczew, II miejsce SP Sobiekursk, III miejsce SP Otwock Wielki i IV miejsce SP Glinki.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary z rąk koordynatora sportu gminnego p. Grzegorza Ankiewicza. Wszystkim zespołom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drużyny z Karczewa wystąpiły w następujących składach:

Dziewczęta: N. Kulpa 6c, N. Ciesielska 6c, A. Kucharska 6c, K. Imioła 6c, M. Pięta 6c, J. Gondek 6c, M. Pracz 6d, K. Szubińska 6d, O. Olesiak 5a, M. Olszanka 5a, W. Munduć 5b, M. Ragus 5b, J. Siwak 5c, O. Olszewska 5d.

Chłopcy - M. Niedziółka 6c, J. Majchrzak 5a, K. Łukasik 5a, B. Kabala 5a, J. Gajownik 5a i M. Okoński 5b.

eo
A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.