foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły


8 grudnia 2015 r. w sali widowiskowej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Karczewie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne Klubu Seniora. Uczniowie z klasy 2e, 3c i „Mikołaj” z 5d z SP 2 Karczew przygotowali świąteczny program pt. „Spotkanie ze Świętym Mikołajem”. Wywołali wiele uśmiechów na zmęczonych i często zatroskanych twarzach, jednocześnie zmusili zebranych do chwili refleksji, zachęcając ich słowami:

„ A może i Wy wcielilibyście się w tę postać?
Wszak obdarowywanie innych
to większa przyjemność niż przyjmowanie.”

az


A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.