Reedukatorzy – Agnieszka Chyjek, Marzena Kondej, Katarzyna Pawłowska, Danuta Skoczek

Godziny pracy reedukatorów szkolnych w roku szkolnego 2017/18:

Agnieszka Chyjek:

Marzena Kondej:

Katarzyna Pawłowska:

Danuta Skoczek:

Na zajęcia zapisują dzieci rodzice, którzy chcą aby ich dzieci sprawnie pisały, czytały i liczyły. Oprócz tradycyjnych metod pracy w terapii stosowane są elementy metody: integracji sensorycznej, psychomotoryki i kinezjologii edukacyjnej (prowadząca ma odpowiednia uprawnienia). Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w parach. Odbywają się raz w tygodniu o wyznaczonej godzinie. W czasie trwania pracy z dzieckiem mogą być obecni rodzice. Po spotkaniach otrzymują instrukcję do ćwiczeń w domu. Grupa dzieci prowadzona jest także w systemie konsultacji, które odbywają się raz w miesiącu.