foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Reprezentanci SP 2 Karczew znaleźli się wśród laureatów XIII Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 16.01.2016 r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku.

W postać Maryi wcieliła się Aleksandra Kurnicka z klasy 3c i „Kołysanką dla Dzieciątka” wyśpiewała trzecią nagrodę, natomiast męski zespół, również z klasy 3c, w składzie: Jakub Blauth, Kacper Choroszko, Jakub Kasprzak, Adam Kociszewski, Fabian Kot, Seweryn Niedziółka, Kacper Osica, Franciszek Walkiewicz i Maciej Zakrzewski, utworem Arki Noego „I ty możesz zostać Św. Mikołajem” wywalczył nagrodę drugą.

Trzecioklasiści zostali zaproszeni do wzięcia udziału w Koncercie Laureatów 23.01.2016 r., a po występie otrzymali zasłużone nagrody.

A. Zakrzewska 

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.