22 stycznia 2016 r. uczniowie klas 2a i 3d wraz z wychowawczyniami panią Beatą Ładno i Grażyną Bąbel odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Konopnickiej w Otwocku.

Dzieci zaprezentowały mieszkańcom program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Występ dzieci sprawił ogromną radość i wywołał uśmiech na twarzach mieszkańców ośrodka. Wiersze i piosenki wyrecytowane i wyśpiewane przez małych artystów umiliły pensjonariuszom to piękne święto, jakim jest Dzień Babci i Dziadka.

Uwieńczeniem uroczystości były laurki, które uczniowie własnoręcznie wykonali i wręczyli mieszkańcom ośrodka oraz słodki poczęstunek od gospodarzy.