foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

24 lutego 2016 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział cztery szkoły z naszej gminy.

Szkoły były reprezentowane przez trzyosobowe drużyny zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Zawodnicy rywalizowali w grach pojedynczych i podwójnych. Wyniki zawodów przedstawiają się następująco : w kategorii dziewcząt -  I miejsce zdobyła SP z Sobiekurska, II miejsce - SP 2 Karczew, III miejsce - SP Glinki i IV miejsce - SP z Otwocka Wielkiego. W kategorii chłopców I miejsce SP Sobiekursk, II miejsce SP 2 Karczew, III miejsce SP Otwock Wielki i IV miejsce SP z Glinek.

Nasza reprezentacja wystąpiła w następujących składach: dziewczęta - N. Ciesielska 6c, A. Kucharska 6c, A. Kulesza 5b; chłopcy - J. Majchrzak 5a, K. Łukasik 5c i S. Toure 4b.

Opiekunowie grupy: E. Olszanko, M. Makulski

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.