foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

29 lutego 2016 r. w hali MOSiR w Karczewie odbył się finał Mistrzostw Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w minisiatkówce dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery szkoły z powiatu otwockiego: SP 1 i SP 12 z Otwocka, SP Celestynów i gospodynie zawodów - SP 2 Karczew.

Mistrzostwa odbyły się systemem „każdy z każdym”. Walka była zawzięta i emocjonująca. Wyniki zawodów przedstawiają się następująco: I miejsce i tytuł mistrza Powiatu Otwockiego zdobyły dziewczęta z Celestynowa, II miejsce - SP 12 z Otwocka, III miejsce - gospodynie turnieju SP 2 Karczew i IV miejsce - SP 1 z Otwocka.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy dobrych występów, a dziewczętom  z Celestynowa życzymy dalszych sukcesów, gdyż to one będą reprezentowały powiat otwocki w zawodach międzypowiatowych. Nasze dziewczęta wystąpiły w składzie: N. Kulpa 6c, A. Kucharska 6c, K. Imioła 6c, O. Pogorzelska 6b, A. Oliwa 6b, E. Derecka 6b, O. Olszewska 5d, O. Olesiak 5a, J. Paplak 6b i M. Pięta 6c. Na szczególne podziękowania zasłużyły dwie uczennice z kl. 6b - E. Przesławska i E. Szerepko, które pomagały sędziom w sprawnym przeprowadzaniu poszczególnych meczów.

eo

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.