foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

16 marca 2016 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w minipiłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć zespołów: SP 1 i 12 z Otwocka, SP Sobienie-Jeziory, SP 2 Józefów i gospodynie - SP 2 Karczew.

Turniej odbył się systemem "każdy z każdym". Poszczególne mecze były emocjonujące, a momentami dramatyczne.  Nasze dziewczęta uległy jedynie zespołowi z SP 12 Otwock i zajęły drugie miejsce, zdobywając tytuł wicemistrzyń powiatu.

Oto oficjalne wyniki mistrzostw: I miejsce SP 12 Otwock, II miejsce SP 2 Karczew, III miejsce SP Sobienie-Jeziory, IV miejsce SP 1 Otwock i V miejsce SP 2 z Józefowa.

Nasze dziewczęta walczyły w składzie : J. Siwak 5c, J. Rzeszotek 5a, A. Kulesza 5b, M. Ragus 5b, W. Munduć 5b, N. Oniszk 5c, O. Olszewska 5d, O. Olesiak 5a, M. Olszanka 5a, O. Pogorzelska 6b, L. Broniszewska 4b, I. Biedrzycka 4b, A. Świerczyńska 5d i A. Supron 5a.

Naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby w przyszłym roku stanęły  na najwyższym podium.

eo

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.