foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

W marcu odbywały się międzyszkolne rozgrywki w piłce ręcznej chłopców. W eliminacjach startowały reprezentacje wielu szkół z powiatu otwockiego. Nasza reprezentacja po wygraniu eliminacji, które odbywały się w MHS w Karczewie awansowała do finału rozgrywek.

W finale 7.03.2016 r. startowało sześć drużyn reprezentujących następujące szkoły: SP nr 1 i SP nr 12 z Otwocka, SP z Osiecka, SP z Sobień Jezior, SP nr 2 z Józefowa oraz SP nr 2 z Karczewa. Nasi chłopcy odnieśli bezapelacyjne zwycięstwo – wygrali wszystkie spotkania turnieju i zdobyli mistrzostwo powiatu szkół podstawowych, a tym samym dostąpili zaszczytu reprezentowania naszego powiatu na zawodach międzypowiatowych w Legionowie 14.03.2016 r.

Oprócz naszych chłopców w finale rozgrywek wzięły udział reprezentacje powiatów: wołomińskiego, piaseczyńskiego, legionowskiego i nowodworskiego. Turniej zakończył się sukcesem „ Dwójki”, która zdobyła prawo występu na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Zawody te odbędą się w Ciechanowie w dniach 27-29.05.2016 r. Udział w tych zawodach jest kosztowny, ale miejmy nadzieję, że znajdą się środki, które pozwolą naszym sportowcom wziąć udział w tych zawodach.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartek Kabala, Kacper Łukasik, Joachim Majchrzak z klasy Va, Mateusz Okoński i Michał Trzaskowski z Vb, Szymon Trzaskowski z Vc, Paweł Marczak, Patryk Łukaszewski i Jakub Trzaskowski z VIa, Michał Krydowski i Mateusz Niedziółka z VIc oraz Marcin Lemieszka z VId. W finale powiatowym brał udział jeszcze Jakub Rzeszotek z Va.

Gratulacje!!!  

mm

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.