foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

23 września 2016 r. na stadionie „Mazura” w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Dziewczęta miały do pokonania dystans 800 m, natomiast chłopcy 1200 m. Rywalizacja była zacięta, wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko.


Miło nam poinformować, że w kategorii klas szóstych wśród dziewcząt I miejsce zajęła uczennica SP 2 Karczew Maja Olszanka z kl.6a. Dumni jesteśmy tym bardziej, że Maja stanęła na najwyższym podium po wielu latach startów naszych uczniów. Nasza koleżanka będzie reprezentowała karczewską "Dwójkę" w zawodach międzypowiatowych, które odbędą się 4 października w Pomiechówku.

Równie dobre wyniki osiągnęli chłopcy - Joachim Majchrzak z kl. 6a zajął VI miejsce wśród klas szóstych, a Gabriel Kołodziejczyk z kl. 5b również VI w młodszym roczniku. Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale i wszystkim uczestnikom.
Oto pełna lista naszych reprezentantów: dziewczęta - Olesiak O. 6a, Olszanka M. 6a, Ragus M. 6b, Munduć W. 6b, Biedrzycka I. 5b, Broniszewska L. 5b, Tomaszek J. 5a, Buczyńska W. 4d, Imioła Z. 4d i Niedziółka A. 4c. Chłopcy: Majchrzak J. 6a, Łukasik K. 6a, Trzaskowski Sz. 6c, Kosieradzki D. 6e, Świerlikowski F. 5e, Pałczyński A. 5b, Kołodziejczyk G. 5b, Kurek J. 4a i Olszewski M. 4a.

27 września odbyła się rywalizacja sztafet na dystansie 10x 800 m w kategorii dziewcząt i chłopców. Również tu mamy się czym pochwalić, bo od dawna czekaliśmy na taki sukces. Tym razem obie nasze reprezentacje stanęły na podium. Dziewczęta zajęły II miejsce, natomiast chłopcy III. Podziękowania i gratulacje składamy reprezentacji dziewcząt - oto jej skład: Olesiak O. 6a, Olszanka M. 6a, Ragus M. 6b, Munduć W. 6b, Kulesza A. 6b, Rzeszotek J. 6a, Biedrzycka I. 5b, Tomaszek J. 5a, Zawadka J. 5e, Rutkowska N. 5d, oraz chłopcy - Majchrzak J.6a, Łukasik K. 6a, Trzaskowski Sz. 6c, Trzaskowski M. 6b, Okoński M. 6b, Kołodziejczyk G. 5b, Wójcik P. 6e, Krupa M. 6a i Dąbrowski M. 5d.

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy !!!

eo i mm

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.