13 pa?dziernika w naszej szkole odby?a si? bardzo wa?na uroczysto?? – Dzie? Nauczyciela.

Po przywitaniu wszystkich go?ci uczniowie klasy 6e i 3a zaprezentowali swój program artystyczny. Nauczyciele byli  zachwyceni popisami uczniów.

Nast?pnie odby? si? konkurs, w którym wzi??y udzia? dwie panie dyrektor ze swymi „grupami wsparcia” sk?adaj?cymi si? z 2 nauczycieli i 1 ucznia. Pytania konkursowe by?y oczywi?cie tendencyjne, ale odpowiedzi wszystkich rozbawi?y.

Uroczysto?ci towarzyszy? te? nietypowy i nieco prze?miewczy pokaz mody dla nauczycieli w wykonaniu klasy 6e. Na wszystkich wywar? on ogromne wra?enie.

W tym dniu nie zabrak?o oczywi?cie kwiatów, którymi obdarowano nauczycieli i pracowników szko?y, a na twarzach nauczycieli w miejscu codziennego zatroskania pojawi? si? promienny u?miech.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.