foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Już po raz 24. grała w naszym mieście Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Niemalże od początku gra z nią nasza szkoła.

W tegorocznych przygotowaniach do finału wzięło udział 21 nauczycieli "Dwójki" i kilkudziesięciu uczniów, głównie z klas V i VI. Mieliśmy tradycyjnie bardzo odpowiedzialne zadanie – udekorować halę sportową czerwonymi balonami i kolorowymi banerami. Pompowanie balonów, wiązanie ich i wieszanie dekoracji zajęło nam całe sobotnie popołudnie poprzedzające imprezę.

Oprócz tego w niedzielnym finale WOŚP-u w Otwocku wziął udział szkolny zespół taneczny "Kleks". Obecny skład zespołu został zasilony przez ubiegłoroczne absolwentki, które ciągle czują więź ze swoją pierwszą szkołą.

Cieszymy się, że dzięki wsparciu naszej szkoły Orkiestrze udało się pobić kolejny rekord.

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.