Reedukatorzy – Agnieszka Hyjek, Marzena Kondej, Katarzyna Pawłowska.

Na zajęcia zapisują dzieci rodzice, którzy chcą aby ich dzieci sprawnie pisały, czytały i liczyły. Oprócz tradycyjnych metod pracy w terapii stosowane są elementy metody: integracji sensorycznej, psychomotoryki i kinezjologii edukacyjnej (prowadząca ma odpowiednia uprawnienia). Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w parach. Odbywają się raz w tygodniu o wyznaczonej godzinie. W czasie trwania pracy z dzieckiem mogą być obecni rodzice. Po spotkaniach otrzymują instrukcję do ćwiczeń w domu. Grupa dzieci prowadzona jest także w systemie konsultacji, które odbywają się raz w miesiącu.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.