foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Reedukatorzy – Agnieszka Hyjek, Marzena Kondej, Katarzyna Pawłowska.

 

 

 

Na zajęcia zapisują dzieci rodzice, którzy chcą aby ich dzieci sprawnie pisały, czytały i liczyły. Oprócz tradycyjnych metod pracy w terapii stosowane są elementy metody: integracji sensorycznej, psychomotoryki i kinezjologii edukacyjnej (prowadząca ma odpowiednia uprawnienia). Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w parach. Odbywają się raz w tygodniu o wyznaczonej godzinie. W czasie trwania pracy z dzieckiem mogą być obecni rodzice. Po spotkaniach otrzymują instrukcję do ćwiczeń w domu. Grupa dzieci prowadzona jest także w systemie konsultacji, które odbywają się raz w miesiącu.

A4 Infociacho

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.