foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

21 marca 2016 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się zawody sportowe „ Dwa ognie” o Puchar Dyrektora MOSiR-u. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje klas III szkół podstawowych z terenu gminy Karczew. Każda drużyna liczyła 10 zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców.

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali: Jakub Blauth, Fabian Kot, Franciszek Walkiewicz, Jakub Kasprzak, Piotr Włodek-Bazewicz, Oskar Maj, Seweryn Niedziółka, Jakub Kurek, Wiktor Wilk, Jakub Wyszomirski oraz Anna Niedziółka, Magdalena Radzik, Klaudia Ryk, Maja Piądłowska, Marta Jabłecka, Gabriela Wieczorek, Zuzanna Imioła, Angelika Kowalczyk, Katarzyna Gędzielewska i Wiktoria Buczyńska.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 2 w kategorii dziewcząt i chłopców zajęli II miejsce. Był to ich pierwszy występ, miejmy nadzieję, że nie ostatni w koszulkach reprezentacyjnych szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

bt

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.