foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

10 marca 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X edycji Konkursu Wiersza i Piosenki w Języku Obcym, zorganizowanym przez Szkolę Podstawowa nr 42 przy ulicy Balkonowej w Warszawie.

Hasło tegorocznego konkursu brzmiało Szewc bez butów chodzi. Uczniowie klas 6b i 4c przedstawili scenkę pt. The English Teacher, a uczeń kl. 4c, Kacper Kamiński recytował wiersz pt. An airline pilot.

Nasi reprezentanci wypadli wspaniale i mimo że nie zajęli żadnego z nagrodzonych miejsc (na dokładną punktację ciągle czekamy), mamy nadzieję, że sam udział był dla nich ciekawym doświadczeniem i nadal będą próbować swoich sił w konkursach językowych.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom – Julii Paplak, Ewelinie Dereckiej, Jakubowi Wysockiemu, Kajetanowi Martonowi, Sandrze Prokop, Oliwii Olszewskiej, Kacprowi Kamińskiemu, Przemysławowi Grzybowskiemu i Kacprowi Rębkowskiemu oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu rekwizytów i zapewnieniu transportu.

bp i pp

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.