10 marca 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X edycji Konkursu Wiersza i Piosenki w Języku Obcym, zorganizowanym przez Szkolę Podstawowa nr 42 przy ulicy Balkonowej w Warszawie.

Hasło tegorocznego konkursu brzmiało Szewc bez butów chodzi. Uczniowie klas 6b i 4c przedstawili scenkę pt. The English Teacher, a uczeń kl. 4c, Kacper Kamiński recytował wiersz pt. An airline pilot.

Nasi reprezentanci wypadli wspaniale i mimo że nie zajęli żadnego z nagrodzonych miejsc (na dokładną punktację ciągle czekamy), mamy nadzieję, że sam udział był dla nich ciekawym doświadczeniem i nadal będą próbować swoich sił w konkursach językowych.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom – Julii Paplak, Ewelinie Dereckiej, Jakubowi Wysockiemu, Kajetanowi Martonowi, Sandrze Prokop, Oliwii Olszewskiej, Kacprowi Kamińskiemu, Przemysławowi Grzybowskiemu i Kacprowi Rębkowskiemu oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu rekwizytów i zapewnieniu transportu.

bp i pp