foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

W dniach od 08.03. do 18.03.2016 r. świetlica szkolna zorganizowała szkolny konkurs wielkanocny „Pisanka wielkanocna” . W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III oraz klas IV-VI. Zadaniem uczniów klas młodszych było wykonanie pracy plastycznej na kartce A4. Uczniowie klas starszych mieli do wykonania pracę przestrzenną. Technika oraz materiały do wykonania prac były dowolne.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem była ilość wykonanych prac. 1 kwietnia 2016 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, w którym jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Klasy I

I miejsca – Natalia Trzaskowska If, Ewelina Cichecka Ib

II miejsca – Zuzanna Staszewska Ib, Lena Miąsek If, Zuzanna Makuch If

III miejsca – Agata Trzaskowska If, Kazimierz Basaj Ie, Szymon Ragus Ia

Klasy II

I miejsca – Zofia Wnorowska IIe, Radosław Teperek IIf, Kinga Jankowska IIa

II miejsca – Laura Olpińska IIa, Agata Santorek IIa, Michał Krzychokik IIf, Martyna Kowalczyk IIa

III miejsca- Maria Pięta IIe, Pola Musiałek IIe, Weronika Brzezińska IIe, Kuba Trzaskowski IIe

Klasy III

I miejsca – Paulina Cichecka IIId, Magdalena Radzik IIIc, Maja Piądłowska IIIb

II miejsca – Gabriela Wieczorek IIIb, Aleksandra Kurnicka IIIc, Amelia Płochowska IIc, Marta Jabłecka IIb

III miejsca – Oliwia Kędracka IIc

Klasy IV

I miejsca – Zuzanna Podstawka IVb, Kacper Wójcik IVe

II miejsca – Oliwia Niedziółka IVd, Iga Biedrzycka IVb, Kuba Toure IVb

Klasy V

I miejsca – Emil Rzeszotek Va, Kacper Fusiek Va, Sebastian Chmielewski Vc,

II miejsca – Katarzyna Ładno Ve, Magdalena Ragus Vb, Alicja Trzaskowska Va, Dawid Fusiek Va, Bartosz Kabala Va

III miejsca – Bartłomiej Matuszewski Va, Oliwia Olesiak Va, Blanka Samsel Va

Klasy VI

I miejsce – Sandra Cichecka VId

II miejsce – Klaudia Czmoch VId

Wyróżnienia:

Aleksandra Rzeszotek IIf, Julia Parzych IIa, Mateusz Korzeniewski IIe, Zuzanna Muczke IIc, Iga Maciag IIc, Marianna Basaj IIc, Maciej Grzywacz IIIb, Daria Dulęba IIIc, Adam Kociszewski IIIc

A oto niektóre z nagrodzonych prac.

A4 Infociacho

Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.