foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

1 września 2016 r. powitaliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnów: państwowego i szkolnego. Następnie pani dyrektor Katarzyna Radzik powitała wszystkich zgromadzonych, a szczególnie pierwszoklasistów. Kolejno życzyła wszystkim uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym.
Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez klasy IIIc, Vb i IIc oraz panie: Urszulę Majchrzak, Małgorzatę Niedziułkę i Beatę Ładno. Uczniowie wierszem i tańcem pożegnali wakacje oraz przypomnieli zebranym, jak wyglądała nauka po 1 września 1939 r. i zaprezentowali sylwetki patronów szkoły - Bohaterów Westerplatte.
Uroczystość zakończyła się występem klasy IIIa, która piosenką "Dzień dobry, szkoło" zachęciła wszystkich do nauki w nowym roku szkolnym.

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.