foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

W czerwcu 2016 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w różnych konkursach organizowanych przez ogólnopolską kampanię ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2016. Między innymi był to konkurs plastyczno-literacki zatytułowany „Pod dobrą opieką”.

Do komisji konkursowej napłynęło kilka tysięcy prac z całej Polski. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły z klasy IIIe i IVc, którzy pracowali pod kierunkiem p. A. Zakrzewskiej.

Nagrody i dyplomy otrzymali:

Klasa IIIe

  1. Pola Musiałek
  2. Jakub Nowak
  3. Jakub Przysowa
  4. Weronika Brzezińska

Klasa IVc

  1. Fabian Kot
  2. Kacper Osica
  3. Maria Szulska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również p. A. Zakrzewskiej za zaangażowanie.

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.