foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

30 września 2016 roku na stadionie LKS ,,Mazur” Karczew odbył się III Memoriał im. Mariana Olszewskiego – cykliczne zawody w piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn z powiatu otwockiego. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 po zaciętym pojedynku w finale przegrała ze Szkołą Podstawową z Józefowa i tym samym zajęła II miejsce. Tytuł najlepszego bramkarza turnieju zdobył Michał Krupa, który z rąk syna trenera Olszewskiego, otrzymał statuetkę. Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani medalami i drobnymi upominkami.


W drużynie karczewskiej ,,Dwójki” zagrali: Joachim Majchrzak, Michał Krupa, Bartosz Kabala, Michał Łukasik, Kacper Łukasik, Maksymilian Dąbrowski, Mateusz Okoński, Paweł Witkowski.

 

 

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.