14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, odbyło się ślubowanie uczniów klasy Ia. Nasze rozśpiewane pierwszaki zaprezentowały się pięknie dzięki wielu godzinom przygotowań z panią Grażyną Bąbel.

Pierwszoklasiści zostali serdecznie powitani w gronie uczniów naszej szkoły przez klasy VIb i Vc. Następnie pani Dyrektor wręczyła nowym członkom szkolnej społeczności legitymacje i drobne upominki.

W tym dniu, zwanym Dniem Nauczyciela, uczniowie złożyli także życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Uroczystość uświetniły swoimi występami klasy Vc i VIb przygotowane przez swych wychowawców - panią Beatę Tereszczyńską i Aleksandrę Krawczyk-Majchrzyk.