foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

21 listopada uczniowie klasy Ia zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Od września wspaniale pracowali – pilnie uczyli się liter i ćwiczyli czytanie, by jak najszybciej móc na pełnych prawach korzystać ze szkolnej biblioteki.


Program artystyczny na ten dzień przygotowała klasa IIId z p. Arlettą Garbolińską. Dzieci pięknie przebrane za postacie z bajek uświadomiły pierwszoklasistom, dlaczego warto czytać książki i jak o nie dbać. Następnie każdy uczeń został uroczyście pasowany książką na czytelnika biblioteki szkolnej.
Na pamiątkę tego wydarzenia nowi czytelnicy otrzymali dyplom, zakładkę do książki oraz list skierowany do rodziców. Pozostaje mieć nadzieję, że to miłe spotkanie to początek wspaniałej wędrówki z książką pod pachą przez całe życie.

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.