foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

24 listopada 2016 r. odbył się szkolny turniej warcabowy dla uczniów klas 1-3. Wzięło w nim udział łącznie 28 uczniów - zwycięzców rozgrywek klasowych. Uczniowie losowo dobierani w pary grali o I, II i III miejsce na trzech poziomach wiekowych.


Oto laureaci:
KL.I
I miejsce - Maciej Rafalski, kl. Ib
II miejsce - Wiktor Trzaskowski, kl. Ib
KL. II
I miejsce - Jakub Wojdyga, kl. IIc
II miejsce - Kamil Kasprzak, kl. IIe
III miejsce - Kamil Baliński, kl. IIa
KL. III
I miejsce - Krystian Zapałowski, kl. IIIe
II miejsce - Radosław Teperek, kl. III f
III miejsce - Zuzanna Skoczek, kl. III b
Wszyscy uczestnicy otrzymali w dniu rozgrywek słodką nagrodę, a 30 listopada zwycięzcom wręczono nagrody rzeczowe i dyplomy. Organizatorkami tej szkolnej rywalizacji były - p. Elżbieta Jarząbek i p. Agnieszka Hyjek.


ah

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.