25.11.2016 r. w Publicznym Gimnazjum w Karczewie odbył się już XIV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej o nagrodę św. Cecylii. Do walki stanęły najpiękniejsze głosy z różnych placówek gminy Karczew. Mimo że dla niektórych uczestników był to debiut sceniczny, to jednak dali z siebie wszystko.

Drużyna SP2 pod opieką p. Urszuli Majchrzak i p. Agnieszki Zakrzewskiej stanęła na wysokości zadania i odniosła duży sukces. Oto miejsca zajęte przez uczniów naszej szkoły:
Kategoria soliści klas I-III:
I miejsce: Laura Trzaskowska z klasy 2b
Kategoria zespoły klas I-III:
I miejsce: klasa 3e - Gabriela Kacperek, Krystian Zapałowski, Karolina Żelazko, Oliwia Trzaskowska, Weronika Kaczmarek, Pola Musiałek, Natalia Bąk, Marcelina Białek
II miejsce: klasa 2c - Maria Walkiewicz, Marcelina Barglik, Diana Brzezińska, Konrad Brzeziński, Amelia Sieradzka, Patryk Gralewski
Kategoria soliści klas IV-VI:
I miejsce: Aleksandra Kurnicka z klasy IV c
Kategoria zespoły klas IV-VI:
III miejsce: klasa 5b - Aleksandra Olszanka, Kuba Toure

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.