foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

W tym roku konkurs cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem niż w latach ubiegłych. Zgłosiło się prawie 300 wykonawców. Występowali oni w różnych kategoriach wiekowych. Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić wielu uczestników.

 

Protokół

z rozstrzygnięcia VII Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

organizowanego w Szkole Podstawowej nr 2 w Karczewie 14.12.2016r.

            W konkursie udział wzięli młodzi wokaliści, którzy śpiewali wybrane przez siebie utwory, w różnych kategoriach wiekowych.

Popisy wokalne oceniała komisja w składzie:

- Pani Sołtys Nadbrzeża- Marianna Drabarek,

- Pani Sołtys Brzezinki- Agnieszka Bogusz,

- Pani Jowita Wyszomirska – Poprawka, absolwentka SP 2 Karczew, która wielokrotnie zasilała szeregi jury w powiatowych konkursach piosenki,

- Pan Konrad Kadlec- nauczyciel SP 2 Karczew i

- Ksiądz Andrzej Wąsowski- reprezentujący Parafię św. Wita w Karczewie.

W tym roku szkolnym w sposób szczególny rozwijamy kompetencje czytelnicze, dlatego też każdy uczestnik konkursu otrzymał na pamiątkę magnetyczną zakładkę do książki, przygotowaną specjalnie na tę okazję, a nagrodą dla laureatów były oczywiście… publikacje czytelnicze.

            Zgodnie z regulaminem, jury brało pod uwagę następujące kryteria:

-dobór repertuaru,

- interpretacje prezentowanych utworów,

- poziom warsztatu wykonawczego,

- ogólny wyraz artystyczny.  

A oto wyniki konkursu:

 

Kategoria: Przedszkole soliści

I miejsce- Zuzanna Kociszewska „Mała stajenka” z Gminnego Przedszkola w Sobiekursku

II miejsce- Ala Korzeniewska „Nie płacz Jezu” z Gminnego Przedszkola nr 1 w Karczewie      

 

Kategoria: Przedszkole zespoły

I miejsce- „Bosy pastuszek” z Gminnego Przedszkola w Sobiekursku

II miejsce- „Gwiazdeczka” z Gminnego Przedszkola nr 1 w Karczewie

III miejsce- „Gore gwiazda Jezusowi” z Gminnego Przedszkola w Otwocku Wielkim

 

Kategoria: SP kl. I i II- soliści

I miejsce- Alicja Krzyżanowska: „Cicha noc”- kl. 2g, SP 2 Karczew

II miejsce-: Kinga Kociszewska „Jezus malusieńki”- kl. 2a, SP 2 Karczew

II miejsce- Hanna Kozłowska „Wśród nocnej ciszy”- kl. 2a, SP 2 Karczew

III miejsce- Laura Trzaskowska „Gdy pierwsza gwiazdka”- kl. 2b, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Agata Trzaskowska: „Stajenka nasza licha”- kl. 2f, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Daria Olszak „Złota gwiazdka”- kl. 2c, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Helena Zaleska „Chwała na wysokości”- kl. 2g, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Jakub Marszałek „Ciemno, cicho”- kl. 1, SP Otwock Wielki

 

Kategoria: SP kl. III- solista

I miejsce-: Maja Seroczyńska „Uśmiechnęła się noc”, SP Sobiekursk

I miejsce- Zuzanna Wachnik: „Święta, święta”, SP Sobiekursk

I miejsce- Marcelina Białek: „Cicha noc”- kl. 3e, SP 2 Karczew

I miejsce- Gabriela Kacperek: „Ja do Ciebie mały Jezu”- kl. 3e, SP 2 Karczew

II miejsce- Daria Siciak: „Kołysanka dla dzieciątka”- kl. 3a, SP 2 Karczew

II miejsce- Karolina Żelazko: „Lulajże Jezuniu”- kl. 3e, SP 2 Karczew

II miejsce: Zofia Bekalska „Jest taki dzień”- kl. 3f, SP 2 Karczew

III miejsce: Julia Rybicka „W grudniowe noce”- kl. 3a, SP 2 Karczew

III miejsce: Martyna Kowalczyk „Gore gwiazda”- kl. 3a, SP 2 Karczew

Wyróżnienie: Jakub Pielak „Gdy się Chrystus rodzi”- SP Glinki

Wyróżnienie- Kinga Jankowska: „Gdy śliczna Panna”, kl. 3a, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Viktoria Pałczyńska „Dzień jeden w roku”- kl. 3a, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Agata Santorek „Gwiazdeczka”- kl. 3a, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Bartek Lech „Tryumfy króla niebieskiego”- kl. 3a, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Zuzanna Skoczek: „Pójdźmy wszyscy do stajenki”- kl. 3b, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Amelia Gładysz „Pójdźmy wszyscy do stajenki”- kl. 3b, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Marcelina Derlatka „Świeć gwiazdeczko”- kl. 3b, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Pola Musiałek „Gdy gwiazda daje znak”- kl. 3e, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Oliwia Trzaskowska „Dzisiaj w Betlejem”- kl. 3e, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Wiktoria Brzezińska „Jest taki dzień”- kl. 3f, SP 2 Karczew

                                                                                                                                                      

Kategoria: SP kl. I i II- zespół

I miejsce- „Gdy się Chrystus rodzi” kl. 1, SP Sobiekursk

I miejsce- „Do stajenki” kl. 2, SP Otwock Wielki

II miejsce- „Mędrcy świata” kl. 2c, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- „Kto wie” kl.2b, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- „Dzisiaj w Betlejem” kl.2g, SP 2 Karczew

 

Kategoria: SP kl. III- zespół

I miejsce- „Pójdźmy wszyscy do stajenki” kl. 3b, SP 2 Karczew

I miejsce- „Przychodzimy do stajenki” kl. 3e, SP 2 Karczew

II miejsce- „Gwiazdy tańczyły” SP Sobiekursk

III miejsce- „Choinka cała nam gra” SP Otwock Wielki

Wyróżnienie- „Przybieżeli do Betlejem” SP Glinki

Wyróżnienie- „Jadą kolędnicy” SP Sobiekursk

Wyróżnienie- „Święta, święta” kl. 3a, SP 2 Karczew

                           

Kategoria: SP kl. IV-VI- soliści

I miejsce- Aleksandra Kurnicka „Kołysanka dla dzieciątka”- kl. 4c, SP 2 Karczew

I miejsce- Maria Trzepałka „Maleńka miłość”- kl. 4d, SP 2 Karczew

I miejsce- - Kuba Toure „Z narodzenia Pana”- kl. 5b, SP 2 Karczew

I miejsce- Maja Olszanka- „Lulejże mi lulej” kl. 6a, SP 2 Karczew                 

II miejsce- Kinga Jarząbek „Bosy pastuszek”- kl. 4a, SP 2 Karczew

II miejsce- Zuzanna Imioła „Gdy się Chrystus rodzi” kl. 4d, SP 2 Karczew                                                                                                                                                            

II miejsce- Natalia Niewczas „W żłobie leży”- kl. 5 SP Otwock Wielki

II miejsce- Amelia Bajorek „Mizerna cicha”- kl. 6d, SP 2 Karczew

III miejsce- Lena Broniszewska „Pastorałka prosto z nieba”- kl. 5b, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Weronika Oliwa „Dzień jeden w roku”- kl. 4b, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- Wiktoria Piłat „Jezus Malusieńki”- kl. 4d, SP 2 Karczew

 

Kategoria: SP kl. IV- VI – zespół

I miejsce- „Hej rośnij se w lesie”- kl. 4c, SP 2 Karczew

I miejsce- „Babci zegar”- kl.4b, SP 2 Karczew

I miejsce- „Tryumfy króla niebieskiego” kl. 5b, SP 2 Karczew

I miejsce- „Witaj Jezu ukochany”- chórek SP 2 Karczew

II miejsce- „Gwiazda na kiju”- kl. 4, SP Sobiekursk

II miejsce- „Lulajże Jezuniu”- kl.4d, SP 2 Karczew

II miejsce- „Gore gwiazda”- SP Glinki

III miejsce- „Gdy śliczna Panna”- kl. 6a, SP 2 Karczew

III miejsce- „Coraz bliżej święta”- kl. 5, SP Sobiekursk

Wyróżnienie- „Kto wie”- SP Otwock Wielki

Wyróżnienie- „Coraz bliżej święta”- kl. 4b, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- „Cicha noc”- kl. 5d, SP 2 Karczew

Wyróżnienie- „Mario, czy ty wiesz”- kl. 6c, SP 2 Karczew

 

                                                                                                                                                           Kategoria: Gimnazjum- zespół

I miejsce- „Coraz bliżej święta”, Publiczne Gimnazjum Karczew

II miejsce- „Kto wie”, Publiczne Gimnazjum Karczew

Wyróżnienie- „Magiczny dzień”, Publiczne Gimnazjum Karczew

              

Organizator z ramienia szkoły:

Agnieszka Zakrzewska

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i do zobaczenia za rok!

A4 Infociacho

Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.