foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

25 listopada 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Karczewie odbyła się akcja pod hasłem "TRZYMAJ FORMĘ", która miała na celu popularyzację wśród naszych uczniów wiedzy o zdrowym odżywianiu i regularnej aktywności fizycznej.

Klasy młodsze przedstawiały w formie plakatu reklamę swojej ulubionej dyscypliny sportowej. Natomiast klasy  IV – VI, również w formie plakatu, prezentowały reklamę wylosowanego wcześniej warzywa. Autorzy plakatów mieli  opisać ich wartości odżywcze  oraz przepisy na smaczne z nimi dania. Wszystkie klasy przedstawiły swoje prace na korytarzu przy świetlicy szkolnej.

Potem przyszedł czas na drugą część naszej akcji. Podczas dwóch długich przerw dziewczęta z klas szóstych zademonstrowały przykładowy pokaz ćwiczeń fizycznych przy muzyce, które można wykonywać w ramach porannej gimnastyki. Prezentacja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Bardzo wielu uczniów przyłączyło się do wspólnej zabawy. Uczniowie wyrazili życzenie, aby wspólne ćwiczenia fizyczne odbywały się częściej.

eo i eż

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.