26 października 2016 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w koszykówce w kategorii dziewcząt i chłopców.

W zawodach wzięły udział cztery szkoły z naszej  gminy. W obu kategoriach zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt : 1. miejsce - SP nr 2 z Karczewa, 2. miejsce - SP   z Otwocka Wielkiego, 3. miejsce - SP z Glinek i 4. miejsce - SP z Sobiekurska.

Klasyfikacja końcowa chłopców przedstawia się następująco : 1. miejsce - SP nr 2 Karczew, 2. miejsce - SP Sobiekursk, 3. miejsce - SP Otwock Wielki i 4. miejsce - SP Glinki.

Nasi zawodnicy z Karczewa wystąpili w następujących składach: dziewczęta -         O. Olesiak 6a, M. Olszanka 6a, J.Rzeszotek 6a, A. Supron 6a, A. Kulesza 6b, W. Munduć 6b, M.Ragus 6b, N. Oniszk 6c, J.Siwak 6c, O. Olszewska 6d, A. Trzaskowska 6e, I. Biedrzycka 5b ; a chłopcy - J. Majchrzak 6a, K. Łukasik 6a, J. Gajownik 6a, J.Rzeszotek 6a, E. Rzeszotek 6a, Sz. Trzaskowski 6c, M. Okoński 6b, S. Toure 5b, A. Pałczyński 5b, M. Łukasik 5c            i M. Krupa 6a.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

eo i mm