foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

22 listopada 2016 r. w hali SP „Strumienie” w Józefowie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu Otwockiego w koszykówce dziewcząt. W naszej grupie eliminacyjnej znalazły się zespoły z trzech szkół: SP nr 2 z Karczewa, SP nr 2 z Józefowa i gospodynie zawodów - SP „Strumienie” z Józefowa.

Nasze dziewczęta wygrały pewnie i wysoko wszystkie mecze eliminacyjne i tym samym zakwalifikowały się do finału  MPO, który odbędzie się 2 grudnia w hali MOSiR      w Karczewie.

Skład naszego zespołu: O. Olesiak 6a, M. Olszanka 6a, J. Rzeszotek 6a, A. Supron 6a, A. Kulesza 6b, W. Munduć 6b, M. Ragus 6b, N. Oniszk 6c, J. Siwak 6c, K. Wojciechowska 6c, O. Olszewska 6d i I. Biedrzycka 5b.

eo

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.