foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

2 grudnia 2016 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się zawody w ramach finału Mistrzostw Powiatu Otwockiego w koszykówce dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z czterech szkół : SP z Celestynowa, SP z Osiecka, SP nr 12 z Otwocka i gospodynie SP nr 2 z Karczewa.

Tuniej odbywał się systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały pewnie i wysoko wszystkie swoje mecze i zostały Mistrzyniami Powiatu Otwockiego. Jest to  bardzo duży sukces naszych zawodniczek. Kolejne miejsca zajęły SP nr 12 z Otwocka, SP z Celestynowa i SP z Osiecka. Nasze Mistrzynie będą reprezentowały Powiat Otwocki  w zawodach miedzypowiatowych regionu legionowskiego, które odbędą się 7 grudnia   w Wołominie. Trzymajcie kciuki za nasze dziewczęta!


Oto skład mistrzowskiego zespołu : O. Olesiak 6a, M. Olszanka 6a, J. Rzeszotek 6a, A. Supron 6a, A. Kulesza 6b, W. Munduć 6b, M. Ragus 6b, N. Oniszk 6c, J. Siwak 6c, K. Wojciechowska 6c, O.Olszewska 6d i I. Biedrzycka 5b.

eo

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.