foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

7 grudnia 2016 r. w hali OSiR w Wołominie odbyły się międzypowiatowe zawody   w koszykówce dziewcząt regionu legionowskiego. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły w zawodach tej rangi wzięły udział dziewczęta z karczewskiej „Dwójki”.

W turnieju uczestniczyło pięć zespołów, które reprezentowały swoje powiaty, a były to: SP z Jabłonnej, SP z Pomiechówka, SP nr 2 z Karczewa, SP nr 5 z Piaseczna i gospodynie zawodów - SP nr 2 z Wołomina. Zawody odbyły się systemem grupowym.

Turniej okazał się  pięknym, sportowym widowiskiem. Oglądaliśmy emocjonujące, zacięte mecze. W pięknym stylu  1. miejsce zdobyła szkoła z Piaseczna i ona będzie reprezentowała nasz region w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w Radomiu,     2. miejsce zajęły zawodniczki z Wołomina. A teraz sensacja – 3. miejsce i brązowy medal zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie - pierwszy raz w historii naszej szkoły!!! Pozostałe miejsca zajęły SP z Jabłonnej i SP z Pomiechówka.

Nasze dziewczęta zasłużyły na ogromne słowa uznania i gratulacje. Oto skład naszych brązowych medalistek : O. Olesiak 6a, M. Olszanka 6a, J. Rzeszotek 6a, A. Supron 6a, A. Kulesza 6b, W. Munduć 6b, M. Ragus 6b, N. Oniszk 6c, J. Siwak 6c, K. Wojciechowska 6c, O. Olszewska 6d, I. Biedrzycka 5b. Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy naszym dziewczętom.

eo

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.