14 grudnia w naszej szkole odbył się drugi kiermasz świąteczny zorganizowany przy współudziale Rady Rodziców, Samorządu Szkolnego oraz dzięki wysiłkowi całej społeczności szkolnej. Było to wydarzenie rodzinne, integrujące całe środowisko karczewskiej „Dwójki”. Kiermasz został pieczołowicie przygotowany: rodzice z RR wraz z Samorządem sprzedawali wykonane przez uczniów przepiękne stroiki i ozdoby świąteczne. Prężnie działała też w tym dniu kawiarenka z pysznym domowym ciastem dostarczonym przez rodziców uczniów klas młodszych.

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem do późnych godzin wieczornych. Dochód ze sprzedaży przekazano na konto Rady Rodziców.

ir