foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

14 grudnia w naszej szkole odbył się drugi kiermasz świąteczny zorganizowany przy współudziale Rady Rodziców, Samorządu Szkolnego oraz dzięki wysiłkowi całej społeczności szkolnej. Było to wydarzenie rodzinne, integrujące całe środowisko karczewskiej „Dwójki”. Kiermasz został pieczołowicie przygotowany: rodzice z RR wraz z Samorządem sprzedawali wykonane przez uczniów przepiękne stroiki i ozdoby świąteczne. Prężnie działała też w tym dniu kawiarenka z pysznym domowym ciastem dostarczonym przez rodziców uczniów klas młodszych.

 

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem do późnych godzin wieczornych. Dochód ze sprzedaży przekazano na konto Rady Rodziców.

ir

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.