foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Wielkanoc 2019

11 stycznia 2011 roku w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Karczew w siatkówce dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech szkół naszej gminy: szkoły z Glinek, Sobiekurska, Otwocka Wielkiego i z Karczewa.

 

Turniej odbył się systemem „każdy z każdym” i  był okazją nie tylko do rywalizacji sportowej, ale i do spotkania uczniów z różnych szkół. W obu kategoriach zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie.

Oto końcowe wyniki zawodów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców:

I - miejsce SP nr 2 w Karczewie, II - miejsce SP z Sobiekurska, III - miejsce SP z Otwocka Wielkiego i IV - miejsce SP z Glinek.

Pamiątkowe medale i dyplomy wszystkim uczestnikom Mistrzostw wręczyli dyrektor MOSiR p. A Seredyn i koordynator sportu gminnego p. G. Ankiewicz.

A oto skład naszej reprezentacji: Dziewczęta - O. Olesiak  6a, M. Olszanka 6a, M. Ragus 6b, W. Munduć 6b, A. Kulesza 6b, J. Siwak 6c, O. Olszewska 6d, J. Rzeszotek 6a, A. Supron 6a, A. Skwara 6a, W. Rębkowska 6b, i M. Płanecka 6b. Chłopcy - E. Rzeszotek 6a, J. Rzeszotek 6a, J. Majchrzak 6a, D. Fusiek 6a, B. Kabala 6a, K. Łukasik 6a, Sz. Trzaskowski 6c, M. Łukasik 5c i K. Kamiński 5c. 

Wszystkim uczestnikom Mistrzostw serdecznie gratulujemy.

eo mm

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.