foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Pięknego, zimowego dnia, a dokładnie 21.01.2017 r., w PMDK w Otwocku odbył się XIV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Jak co roku poziom był wysoki, a wykonawców wielu.

Naszą szkołę reprezentował zespół z klasy 3e, a także dwie solistki: Karolina Żelazko z klasy 3e i Aleksandra Kurnicka z klasy 4c. Do Koncertu Laureatów, który odbywał się 28 stycznia, została zaproszona Aleksandra Kurnicka i dopiero wtedy, nasza reprezentantka dowiedziała się, że zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Za wykonanie pastorałki „W żłóbku będzie ci najlepiej”, odebrała zasłużoną nagrodę.

az

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.