Pięknego, zimowego dnia, a dokładnie 21.01.2017 r., w PMDK w Otwocku odbył się XIV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Jak co roku poziom był wysoki, a wykonawców wielu.

Naszą szkołę reprezentował zespół z klasy 3e, a także dwie solistki: Karolina Żelazko z klasy 3e i Aleksandra Kurnicka z klasy 4c. Do Koncertu Laureatów, który odbywał się 28 stycznia, została zaproszona Aleksandra Kurnicka i dopiero wtedy, nasza reprezentantka dowiedziała się, że zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Za wykonanie pastorałki „W żłóbku będzie ci najlepiej”, odebrała zasłużoną nagrodę.

az