Uczniowie klasy 3e zorganizowali dla swoich babć i dziadków niecodzienne spotkanie. 12.01.2017 r. sala gimnastyczna SP 2 wypełniona została po brzegi.

Początek był częścią konkursową XXIV Przeglądu Jasełek organizowanego przez Otwockie Centrum Kultury, a ciąg dalszy zdecydowanie skierowany był do gości zaproszonych przez dzieci. Program artystyczny zakończył się wspólnym kolędowaniem, przy akompaniamencie koleżanki z klasy- Karoliny Żelazko.

Miły nastrój, świetna zabawa, skromny poczęstunek, piękne upominki, kolorowa dekoracja - uświetniły to wielopokoleniowe spotkanie.

A. Zakrzewska