foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Stowarzyszenie LGD Natura i Kultura zaprosiło do udziału w VI edycji Konkursu na Korowód Kolędowy, który odbył się w MGOK w Karczewie 20.01.2017 r. Celem konkursu było przygotowanie i zaprezentowanie przez grupy kolędnicze programu artystycznego związanego z kolędowaniem w okresie bożonarodzeniowym.

Zwycięzcy byli wybierani w trzech kategoriach:

  • najlepsza grupa,
  • najlepszy aktor
  • najlepszy scenariusz.

Naszą placówkę reprezentowała grupa „Dziecięcy Mix” w składzie: Gabriela Kacperek, Karolina Żelazko, Kinga Kopczewska, Natalia Bąk i Oliwia Trzaskowska z klasy 3e, a także Aleksandra Kurnicka, Jakub Kasprzak, Maciej Zakrzewski, Franciszek Walkiewicz i Jakub Blauth z klasy 4c.

Udało nam się sięgnąć po nagrodę w kategorii „najlepszy scenariusz”. Komisja konkursowa przyznała także dodatkową nagrodę naszej uczennicy. Aleksandra Kurnicka otrzymała wyróżnienie w kategorii „wokal”.

Uczestnicy konkursu świetnie się bawili, integrując się przy wspólnym śpiewaniu kolęd. Na koniec wszyscy dostali pamiątkowe upominki.

A. Zakrzewska

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.