foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

8 lutego 2017 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z czterech szkół podstawowych gminy Karczew - SP Glinki, SP Otwock Wielki, SP Sobiekursk i gospodarze SP 2 Karczew.

Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. I miejsce zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców zajęli uczniowie SP 2 Karczew. Zawodnicy grali w następujących składach: dziewczęta - J. Rzeszotek 6a, O. Olesiak 6a, M. Olszanka 6a, A. Supron 6a, O. Olszewska 6d, K. Wojciechowska 6c, M. Trzaskowska 6e,  N. Rutkowska 5d, J. Zawadka 5e; chłopcy - J. Majchrzak 6a, K. Łukasik 6a, D. Fusiek 6a, J. Gajownik 6a, J. Rzeszotek 6a, B. Kabala 6a, M. Olszewski 6c, M. Łukasik 5c.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych owocnych sukcesów.

eo i mm

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.