15 marca 2017 roku w hali MOSIR w Karczewie odbyły się zawody sportowe uczniów klas III o Puchar Dyrektora. Do rywalizacji stanęły dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych z terenu gminy Karczew.

Dzieci rywalizowały, grając w „dwa ognie”. Walka toczyła się z dużym zaangażowaniem drużyn. Klasyfikację ogólną w kategorii dziewcząt wygrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie i na ich szyjach zawisły złote medale. Chłopcy „zgarnęli” srebro. Z wyniku obu drużyn jesteśmy bardzo dumni.

A oto składy reprezentacji dziewcząt i chłopców: Amelia Wroniewicz, Martyna Niedziółka, Oliwia Dymowska, Wiktoria Żelazko, Aleksandra Rzeszotek, Eliza Kabulska, Paulina Jaszczyk, Oliwia Wronecka, Antonina Olszanka; Antoni Broniszewski, Jakub Nowak, Dominik Nowak, Gabriel Iwański, Adrian Wojciechowski, Kacper Tchorek, Jakub Przysowa, Oliwier Zieliński, Kamil Żelazko.