foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

15 marca 2017 roku w hali MOSIR w Karczewie odbyły się zawody sportowe uczniów klas III o Puchar Dyrektora. Do rywalizacji stanęły dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych z terenu gminy Karczew.

Dzieci rywalizowały, grając w „dwa ognie”. Walka toczyła się z dużym zaangażowaniem drużyn. Klasyfikację ogólną w kategorii dziewcząt wygrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie i na ich szyjach zawisły złote medale. Chłopcy „zgarnęli” srebro. Z wyniku obu drużyn jesteśmy bardzo dumni.

A oto składy reprezentacji dziewcząt i chłopców: Amelia Wroniewicz, Martyna Niedziółka, Oliwia Dymowska, Wiktoria Żelazko, Aleksandra Rzeszotek, Eliza Kabulska, Paulina Jaszczyk, Oliwia Wronecka, Antonina Olszanka; Antoni Broniszewski, Jakub Nowak, Dominik Nowak, Gabriel Iwański, Adrian Wojciechowski, Kacper Tchorek, Jakub Przysowa, Oliwier Zieliński, Kamil Żelazko.

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.