foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

3 marca 2017 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w minisiatkówce chłopców . W turnieju wzięło  udział  osiem drużyn z naszego powiatu - SP Osieck, SP 2 Józefów, SP Sobienie-Jeziory, SP 12 Otwock, SP Celestynów, SP 5 Otwock, SP 1 Józefów i gospodarze SP 2 Karczew.

Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach. Do zmagań finałowych zakwalifikowały się drużyny z Celestynowa, Karczewa, Osiecka i SP 12 z Otwocka. Po zaciętych meczach  I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna z  Celestynowa, II miejsce zajęła SP 12 z Otwocka, III miejsce SP 2 Karczew, a IV miejsce SP Osieck.

Naszą szkołę SP 2 Karczew reprezentowali następujący zawodnicy: J. Majchrzak 6a, K. Łukasik 6a, E. Rzeszotek 6a, J. Rzeszotek 6a, D. Fusiek 6a, J. Gajownik 6a, Sz. Trzaskowski 6c, M. Łukasik 5c i D. Ciszkowski 5c.

Gratulujemy chłopcom miejsca na podium.

mm

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.