foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

10 lutego 2017 r. w hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w minisiatkówce dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery zespoły z naszego powiatu - SP z Celestynowa, SP 5 z Otwocka, SP 12 z Otwocka i gospodynie zawodów - SP 2 Karczew.

Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych pojedynkach I miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Otwocku, zdobywając tym samym tytuł Mistrzyń Powiatu. To one będą reprezentowały powiat otwocki w dalszych rozgrywkach regionalnych. II miejsce zdobyły dziewczęta z karczewskiej "Dwójki", III miejsce uczennice z SP 12 w Otwocku, a IV - zespół z Celestynowa.

Naszym dziewczętom gratulujemy. Oto skład w jakim występowały: O. Olesiak  6a, M. Olszanka 6a, J. Rzeszotek 6a, A. Kulesza 6b, W. Munduć 6b, W. Rębkowska 6b, K. Wojciechowska  6c, O. Olszewska 6d, M. Rolak 6d i J. Andrzejak 6d.

 eo

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.