9 lutego odbyła się w szkole dyskoteka karnawałowa dla klas 4-6. Uczniowie przyszli w fantastycznych strojach i kostiumach. Pojawiły się modelki, kowboje, koty i postacie z filmów. Nie zabrakło również świetnej muzyki i rozrywki, jakiej dostarczył nam Samorząd Szkolny. Dla nauczycieli zorganizował on stoisko z gorącą herbatą i ciastem, a ci wdzięczni za poczęstunek chętnie wrzucali do skarbonki pieniądze na rozwój samorządności.

Uczniowie, po tak wyczerpującej zabawie, również mogli skorzystać z kawiarenki samorządowej, w której za drobną opłatą mogli zakupić napoje i słodkości. Nie obyło się także bez konkursu na miss i mistera balu. Jury w składzie: p.Marek Makulski, p.Renata Kostrzyńska i p.Monika Bieniek oceniało kreatywność, grację i poczucie rytmu. Królem i królową balu zostali: Joachim Majchrzak (6a) oraz Magdalena Radzik (4c).

Wszyscy świetnie się bawiliśmy i czekamy na następną dyskotekę.

Maja Olszanka, 6a