foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

9 lutego odbyła się w szkole dyskoteka karnawałowa dla klas 4-6. Uczniowie przyszli w fantastycznych strojach i kostiumach. Pojawiły się modelki, kowboje, koty i postacie z filmów. Nie zabrakło również świetnej muzyki i rozrywki, jakiej dostarczył nam Samorząd Szkolny. Dla nauczycieli zorganizował on stoisko z gorącą herbatą i ciastem, a ci wdzięczni za poczęstunek chętnie wrzucali do skarbonki pieniądze na rozwój samorządności.

Uczniowie, po tak wyczerpującej zabawie, również mogli skorzystać z kawiarenki samorządowej, w której za drobną opłatą mogli zakupić napoje i słodkości. Nie obyło się także bez konkursu na miss i mistera balu. Jury w składzie: p.Marek Makulski, p.Renata Kostrzyńska i p.Monika Bieniek oceniało kreatywność, grację i poczucie rytmu. Królem i królową balu zostali: Joachim Majchrzak (6a) oraz Magdalena Radzik (4c).

Wszyscy świetnie się bawiliśmy i czekamy na następną dyskotekę.

Maja Olszanka, 6a

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.