foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

27 marca 2017 r. w hali widowiskowo - sportowej ARENA w Legionowie zostały rozegrane regionalne zawody międzypowiatowe w minipiłce ręcznej dziewcząt. W turnieju wzięło udział 5 zespołów reprezentujących region legionowski : SP z Piaseczna, SP z Legionowa, SP nr 2 z Karczewa, SP z Zielonki i SP z miejscowości Pieścirogi.

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.  I miejsce wywalczyła drużyna z Zielonki i to ona będzie reprezentowała nasz region w mistrzostwach województwa mazowieckiego,  II - miejsce zdobyły dziewczęta z naszej szkoły SP 2 w Karczewie, III - miejsce SP z Piaseczna, IV - miejsce SP z Legionowa i  V- miejsce SP Pieścirogi.

Naszym dziewczynom serdecznie dziękujemy za wspaniałą grę i postawę oraz gratulujemy zdobycia drugiego miejsca.

Przedstawiamy skład drużyny, która zdobyła wicemistrzostwo regionu: J. Siwak 6c, J. Rzeszotek 6a, O. Olesiak 6a, M. Olszanka 6a, A. Supron 6a, A. Skwara 6a, W. Munduć 6b, A. Kulesza 6b, M. Płanecka 6b, N. Oniszk 6c, O. Olszewska 6d,  I. Biedrzycka 5a, L. Broniszewska 5a i N. Rutkowska 5d.

eo, bt

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.