foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

W niedzielę 2 kwietnia uczniowie z klasy IIIf wraz z wychowawcą Marzeną Kondej wzięli udział w Maratonie Fitness, który odbył się w hali ICSiR w Józefowie i prowadzony był przez 20 cenionych instruktorów. Akcja miała na celu wsparcie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku – dla Maluszków.

Wcześniej dzieci zakupiły cegiełki, które jednocześnie były biletami wstępu na imprezę. Trzecioklasiści wspaniale wykonywali ćwiczenia fitness, brali udział w konkursach, uczyli się kroków tańca. Były też takie atrakcje, jak: malowanie buziek, wykonywanie kartek wielkanocnych, loteria fantowa i skoki na trampolinach. Oczywiście korzystanie z kawiarenki dla naszej grupy też było ważnym punktem programuJ

Mimo, że niedziela to dzień odpoczynku, wszyscy chętnie się zebrali i wraz z wychowawcą i mamą ucznia p. Bogusią Żelazko pojechali wspierać maluszki. Akcja się udała, bo na rzecz ośrodka zebrano ponad 24 tys. zł. Mamy poczucie, że nie stoimy obok, tylko od dziecka uczymy się „jak żyć z innymi i dla innych”.

mk

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.