foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 znów zagościła w Klubie Seniora. 4 kwietnia 2017 r. w MGOK w Karczewie odbyło się przedwielkanocne spotkanie. Dzieci z klasy 3e i 4c uświetniły tę uroczystość swoimi występami. Okazały swą radość z nadejścia wiosny, a także przypomniały zebranym wielkanocne zwyczaje. Wyśpiewały również świąteczne życzenia:


Święta, idą święta, Święta Wielkanocne,
wszystkim tu składamy życzenia gorące.
Zdrowia, pomyślności, no i miłych gości,
wspaniałej pogody, dyngusowej wody.


Występ został powtórzony 11 kwietnia 2017 r. dla dzieci w świetlicy szkolnej.


A. Zakrzewska

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.