5 kwietnia w naszej szkole została przeprowadzona lekcja otwarta języka angielskiego w klasie VI b. Celem lekcji było powtórzenie wiadomości gramatycznych oraz słownikowych. Nacisk położono na utrwalenie materiału przy wykorzystaniu pracy w grupach. Uczniom bardzo podobała się gra językowa, wprowadzająca element zabawy. Uatrakcyjnieniem lekcji były materiały przygotowane przez nauczyciela, w tym te, wykorzystujące nowoczesną technologię informacyjną.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w tok lekcji, wykazali się dużą wiedzą i aktywnością. Prowadząca lekcję pani Aleksandra Majchrzyk doceniła wysiłki i wkład pracy klasy.