foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

5 kwietnia w naszej szkole została przeprowadzona lekcja otwarta języka angielskiego w klasie VI b. Celem lekcji było powtórzenie wiadomości gramatycznych oraz słownikowych. Nacisk położono na utrwalenie materiału przy wykorzystaniu pracy w grupach. Uczniom bardzo podobała się gra językowa, wprowadzająca element zabawy. Uatrakcyjnieniem lekcji były materiały przygotowane przez nauczyciela, w tym te, wykorzystujące nowoczesną technologię informacyjną.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w tok lekcji, wykazali się dużą wiedzą i aktywnością. Prowadząca lekcję pani Aleksandra Majchrzyk doceniła wysiłki i wkład pracy klasy.

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.