foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

12 kwietnia 2017 r. na boisku orlika przy hali MOSiR w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział drużyny z czterech szkół podstawowych naszej gminy.

Pogoda nie sprzyjała rozgrywkom. Chłód i padający deszcz odstraszył kibiców. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych atmosfera na boisku była gorąca. Po zaciętych pojedynkach nasze dziewczęta zajęły II miejsce w gminie, a nasi chłopcy I miejsce.

Szkołę naszą reprezentowały następujące uczennice: J. Siwak 6c, J. Rzeszotek 6a, M. Olszanka 6a, A. Supron 6a, W. Munduć 6b, M. Ragus 6b K. Wojciechowska 6c, A. Świerczyńska 6d, M. Rolak 6d, O. Niedziółka 5d, A. Rzeszotek 3f.

eo

 

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.