foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

27 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Otwocku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w szachach. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z całego powiatu otwockiego. Naszą szkołę - SP nr 2 w Karczewie - reprezentowała drużyna w składzie : W. Rębkowska 6b, I. Płońska 6b, D. Marczak 6a, B. Samsel 6a, A. Koreywo 6e, J. Gajownik 6a, A. Pałczyński 5b, G. Kołodziejczyk 5b, M. Zakrzewski 4c i O. Maj 4b. Co prawda nie udało się odnieść znaczącego sukcesu, ale naszym reprezentantom nie można odmówić woli walki.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.

eo

A4 Infociacho

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.